Ako spoznáte profesionála v realitách?

Najjednoduchšie riešenie = podľa zdravého sedliackeho rozumu. Ako tento človek na mňa pôsobí, ako sa vyjadruje, ako sa vie vcítiť do toho, čo potrebujem. A je rozhodnuté. 


" Naša maklérka Marianna Vám povie na rovinu čo môžete očakávať. Nebude Vám motať medové motúzy popod nos len preto, aby ste jej podpísali zmluvu. Podľa toho sa pozná profesionál."

Matej Steranka, CEO

 

Ako pracujeme?

Profi fotograf

Hovorí sa, že bez práce nie sú koláče. My zas vravíme že bez profi fotiek nie je predaj. Spolupracujeme s profesionálnym fotografom, ktorý zachytí nehnuteľnosť tak, aby sa ukázala v tom najlepšom svetle.

3D sken

Ceníme si čas našich klientov a preto im ponúkame možnosť prejsť sa po nehnuteľnosti ešte pred osobnou obhliadkou.

Odborné posúdenie stavu Nehnuteľnosti

Dlhoročné skúsenosti v realitách a vášeň pre stavebníctvo robia svoje. Vieme veľmi zodpovedne preveriť stav danej nehnuteľnosti tak, aby budúceho majiteľa nič neprekvapilo.

Advokát

Dobré zmluvy robia dobrých priateľov. Ale čo je to dobrá zmluva? Zverte sa nám do rúk a doslova to zažijete na vlastnej koži. Všetky právne úkony spojené s realitným procesom máme pekne ošetrené profesionálom s dlhoročnou praxou.

Fin. špecialista

Určite sa bude hodiť vyriešiť financovanie. Nie každý má dnes 100% prostriedkov v hotovosti. Finančný špecialista správne nastaví všetko tak, aby ste sa čo najrýchlejšie dostali k Vášmu novému bývaniu.

Marketér

Bez reklamy sa dnes už nepredá nič. Ale ako dnes urobiť dobrú a účinnú reklamu? Na to Vám odpovie náš marketingový špecialista.

majstri

Niekedy je potrebné pred predajom vymaľovať, či opraviť drobné alebo aj väčšie nedostatky. Na toto všetko máme takisto riešenie v podobe profesionálnych majstrov.

Support

Ak sa kedykoľvek čokoľvek vyskytne, vždy majú všetky strany zapojené do realitného procesu možnosť použiť žolíka - priateľa na telefóne. Dlhoročné skúsenosti majiteľov firmy Lerikos pomôžu vyriešiť akúkoľvek situáciu.

maklér

Na poslednom mieste uvádzame makléra. Avšak tento je vlastne na mieste prvom. On týchto všetkých profesionálov riadi a usmerňuje tak, aby všetko bežalo ako dobre namazaný stroj.

jeden tím, jedna misia

Všetci horeuvedení sa spolupodieľajú na vytvorení jedného celku - a tým je rýchly predaj Vašej nehnuteľnosti za najvyššiu možnú cenu.